Гру 172012
 

Хочу срати, але краще покурюВчора вступив в дію антитютюновий закон, а вже сьогодні стрічки новин наповнені батхертом нікотинових наркоманів про ущемлення їхніх прав.

Так от, приведемо просту паралель. Всі ми, як ви знаєте, маємо таку природню потребу як сратиходити в туалет “по-великому”. Це частина невід’ємного функціонування нашого організму. Якщо людина кине срати (наприклад, зеклеїть собі дзюрку), то вона помре важкою смертю.

Колись давно-давно, коли ще люди їли людей, наші предки срали там де і їли, а також і там, де спали. Зрештою, домашня худоба (свині, кури і корови) досі так роблять. Але потрохи почалося так би мовити розмежування: їсти в хаті, срати – на вулиці. Так було в середні віки. Тому вулиці середньовічного Парижа чи Лондона текли гівном і сцяками… (А ви все ще захоплюєтетеся високою культурою середньовіччя?.. Ню-ню…). Через це в Західній Європі епідемії бубубонної чуми, віспи, тифу і холєри були буденним явищем, так само як і сморід. Все ж згодом стало правилом організовувати окремі кімнати, де людина може справити нужду, при цьому не заважаючи своїм смородом оточуючим і не розводячи антисанітарію. Так з’явився туалет і унітаз.

Що тут спільного з палінням тютюну? А те, що, наприклад,  в ресторані аналогічно з попільничкою, біля кожного столу можна поставити унітаз. І срати так само як і курити. І ніби нічого страшного, права всіх задоволені: хочеш срати – посрав, хочеш покурити – покурив. І нікуди навіть відходити не треба. Правда якщо б хтось спробував справити нужду біля стола, то всі інші відвідувачі просто-напросто б покинули заклад, а дехто ще й дав би підсрачника серунові. Чому? Тому-що смердить! Хоча сам процес природній і ніхто ж не срав в тарілку відвідувачам, а культурно, у спеціально відведений унітаз. От тільки запах гівна, як і запах диму, неможливо тримати у відведеному місці. Він поширюється всюди і ним дихають всі.

Тому, панове курці, знайте: для людини, яка не курить, запах тютюнового диму аналогічний запаху гівна. Наявність попільничок на столі рівноцінна наявності біля кожного столу унітазів. А принцип відведеного місця аналогічний тому, що якщо хтось срає в одному куті приміщення, то сидячи в другому ви теж вдихаєте аромат. Кожна людина має право на чисте повітря і на відсутність лайна! Тому срайтекуріть там, де вас ніхто не бачить, не чує.

ПС: Якщо б Господь хотів, щоб людина курила, то він би їй створив комин.

 Додав о 10:16

  10 коментарів to “Smoke on the Water”

 1. Романе, дуже влучно порівняли!

 2. Гарно сказано

 3. гарна аналогія.
  автору – зарах!

 4. Чудове порівняння. На цю тему можна багати писати, але тут настільки влучно, що додати чи відняти немає що!

 5. Ми сперечаємось не в тих площинах, нас гарно “сперечають”, але зверніть увагу, що в нашому місті є ряд пристойних закладів в яких ніколи не курили (“Цукерня” “Реприза” і т.п.) і проблем з тютюнопалінням там не виникало, то ж чому тепер я – нормальний громадянин повинен отримувати незручності у споживанні кави, відчувати суспільний дискомфорт під лже-гаслами “боротьби за здоровя нації”. Вже одні колись з алкоголем боролись вирубуючи виноградники.
  Гань-бааааа !!!!……………Придурки!!

  • А просто: тому-що сморід цигарок заважає іншим. І коли одні насаладжуються кавою і папіросою, то інші від запаху диму готові ригати.

 6. Народ, я не проти паління тютюну як явища – куріть собі на здоров’я, хот по три пачки в день. Але робіть це так, щоб ті, хто не курить, вас не бачили, а головне – не чули.

  У США, наприклад, прибрали всю “інфарструктуру” для курців: у ВСІХ закладах курити заборонено, навіть на вулиці.Ніде практично немає урн для “бичків” і “курілок”. Таким чином суспільство показує, що куріння – це твої особисті проблеми. Там зроблено все, щоб курець почувався вигнанцем і відчував постійний дискомфорт. І саме це стимулювало більшість американців кинути палити. А головне – люди, які не курять, не відчувають ЖОДНОГО дискомфорту у вигляді смороду і куп “бичків”.

 7. Незгідний з США. Не у всіх закладах, навіть паби з виходом на вулицю ставлять попільнички на столи, звичайно за бажанням людини. Можливо вони і боряться з курцями, але не так жорстоко як Ви розписали.В аеропорті Вашингтона є відведене місце для куріння, порівняно з Лондоном, де забороняють курити взагалі.

 8. Також урни для паління стоять майже всюди, біля великих Молів, гіпермаркетів, великих шопінг центрів.

 9. Цікаво ,як би ви відреагували на відсутність туалетів в закладах, бо срать то теж знаєте не благородна спрва

 Залишіть відгук

Ви можете використовувати ці HTML теги та артибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(обов'язково)

(обов'язково)