Бер 282010
 

Через те, що пожежа вщент знищила датацентр компанії Hosting.UA , а з ним і мій сервер, я перейшов на резервний хостинг. З ним перейшли (або в процесі переходу) й інші сайти, що були в мене розміщені. Канал має певні обмеження, тому за якість вибачайте. При необхідності пишіть на roman.pavlyuk@gmail.com.

Таке буває лише в книжці, і в Україні :(. Адже поняття “пожежа в датацентрі” абсолютно тотожне іншому – “пожежа під водою”. Адже ступінь протипожежного захисту на серверних майданчиках є одним з найвищих у світі. Як могло таке статися, що пожежа завдала такої страшної шкоди, що навіть відновлення архівних займе 2-3 тижні?…

Я думаю, що провайдеру Hosting.UA вже більше ніколи не піднятися…

Почитати можна тут:

http://watcher.com.ua/?p=2912

http://habrahabr.ru/blogs/hosting/89172/

ОНОВЛЕННЯ: Переїхав на новий сервер! Всі сервіси зараз в процесі міграції і ще будуть мігрувати найближчі два-три дні через незалежні від мене причини. “Бекапи” всі свіжі і втрата даних мінімальна (від 6 годин до двох днів).

  3 коментарі to “Через аварію на Hosting.UA перейшов на резервний сервер”

  1. Компания Хостинг “Украина” готова предоставить месяц бесплатного размещения сайтов для клиентов hosting.ua, сайты которых постарадали во время пожара в одесском дата-центре hosting.ua. Для того, что б воспользоваться данной услугой вам необходимо оформить заказ на тарифный план Домашний, Базовый, Бюджетный или Портал и написать запрос в техподдержку о предоставлении бесплатного хостинга. Бесплатный хостинг будет предоставлен только для сайтов, которые были расположены в дата центре hosting.ua.

    После восстановления работы hosting_ua при необходимости вы сможете вернуть сайты к ним на обслуживание. Вот Ссылка

    Если бекапов нет, это Ж@П@. Сочуствую.

  2. Дякую, проте в мене не все так страшно – в мене є бекапи, причому за 27 березня ;), правда деякі бази дещо старіші. Життя мене навчило активно “бекапуватися” ще раніше.

    Мене цікавить виділений сервер бюджетного рівня, 40-65уо, 100Гб трафіку на світ і хоча б 40Гб дискового простору. Якщо є щось цікаве – дайте знати.

  3. […] Гарячі реалії українського “хостингового” бізне… заставили мої, так само як і багато інших ВЕБ-ресурсів, шукати собі кращої долі за кордоном. Пожежа в датацентрі компанії Hosting.UA  — це щось таке, що просто в голов […]

 Залишіть відгук

Ви можете використовувати ці HTML теги та артибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(обов'язково)

(обов'язково)