Жов 302008
 

VKontakteСоціальні мережі стали цілком невідємною частиною нашого буденного життя у 21-му столітті. “Та шо ти таке кажеш, то не про мене” – говорите (думаєте) ви. Ага, так я й повірив… Питання: що цікавіше зробити зранку – почитати газету (книжку) чи подивитися, хто там що оновив ВКантакте? Аааа, попалися! Колись, щоб показати всьому світу, а особливо своїм завжди завидним друзякам, що ти був всіх Середземних морях і столицях Європи треба було, … ну навіть не знаю, … видати свій журнал чи щось таке. А зараз – запакував сотню фоток в Однокласники і піаришся, піаришся, піаришся…

Особисто я зарегався у 5ти таких сервісах. Маньяк?… Ні, просто цікавість. Ну і плюс професійна необхідність (чим займаюся – великий секрет). Отож, пропоную своє враження від того, що бачив і чим користуюся(користувався).

Facebook.com – Його величність, батько всіх соціальних мереж. Його потужні гени явно видно у таких представників цього виду як той же ВКантакте чи Коннект.UA. Класичний біло-синій інтерфейс, ті ж класичні додатки – друзяки, хлопаки, фотки, нотатки, стіна, групи і т.д. Сервіс базується в США, тому він, ясне діло, англомовний і рідний для представників заокеанської країни. Якщо Ви маєте друзів зі штатів або ж сильно хочете когось відшукати, хто родом зі США, тоді вам на Facebook.com, однозначно.
Мій акаунт: http://www.facebook.com/profile.php?id=1545212116

LinkedIn – ще одне чудо техніки із галузі соціальних мереж, виготовлене в Америці. Основна ціль – це об’єднання професіоналів різних галузей. Тут немає класичної “стіни”, фотоальбомів і списку хлопаків-друзяків, зате сайт дуже буде цікавитися вашими професійними здібностями, освітою, досвідом роботи і т.д. Якщо Ви працівник ІТ-галузі, і крім того ще й співпрацюєте з іноземними клієнтами, то акаунт на LinkedIn– просто-таки “must have”. Взагалі-то, оригінальний сервіс, тому раджу в ньому зарегатися.
Мій акаунт: http://www.linkedin.com/profile?viewProfile=&key=26101204

ВКантакте – класика жанру для пост-совітських просторів. Адаптована російськими спецслужбами копія Facebook.com спеціально для користувачів, яким вчора тільки-но провели Інтернет, а англійською вони лишень знають слова Yes, Hello та Fuck. Має всі ті ж примочки, що й “батько”, і нічим новим особливо теж не відрізняється. Ну хіба тим, що на фейсбуку немає графи “Військова частина”. Але і нам вона скоро буде нідочого. Від недавного часу сервіс українізований, причому доволі не зле. Мабуть для того, щоб Нацрада не вимкнула його, як і ті російські канали.
Мій акаунт: http://vkontakte.ru/id5792578

Однокласники – ще один сервіс, що базується в Росії. Основний девіз – Однокласники всіх країн єднаймося. Саме через однокласники я довідався, що майже десяток мої шкільних друзяк осів в Іспанії-Італії, що майже всі дівчата з нашого класу заміжні, а також хто з моїх друзів був у Парижі, Єгипті та на львівській ратуші. Оригінальний, але до біса тормознутий інтерфейс, особливо коли переглядаєш фотки. А так, на село піде.
Мій акаунт: http://www.odnoklassniki.ua/user/571820154

Коннект.UA – українське чудо техніки, знову ж таки – копія Facebook.com і запозиченнями від ВКантакте. Нічого нового… Ну хіба дивна фіча, коли вам пропонують фотку за фоткою, а ви кажете, чи користувач “ЖЖОТ” чи “НЕ ЖЖОТ”. Всі жгут! І Коннект.UA теж жжот, адназначна.
Мій профіль: http://connect.ua/user-310340

Ось такий от “абзор” вийшов. Я аж писати втомився. Піду-но я на кухню чайочку поп’ю. Ой… Не піду… Тут знайома фотки з весілля на ВКантакте виставила! Вибачайте, мушу завершувати – йду дивитися і коментувати.

 Додав о 17:05

  2 коментарі to “Я – соціомережоманьяк??? АБО Лікарю, а звідки у вас такі картинки???”

  1. Хм, я з них користуюсь лише однією, перевірив (пінганув?) – до тебе три контакти (хопи :))

  2. гарна стаття) ще б мати розклад дня соціомана…було б цікаво

    П.С. стрічка новин погано прописана!

 Залишіть відгук

Ви можете використовувати ці HTML теги та артибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(обов'язково)

(обов'язково)