Бер 112007
 
WEB-сервер

Мій хостер мене таки дістав…Останню каплю мого терпіння вичерпало відключення функції iconv(), нібито з міркувань безпеки. Ну ясно, а навіщо ставити патчі, постійно переглядати security responses… А так, як казав Сталін, немає народу – немає проблем.

От я вирішив змінити шарений хостинг на більш дорослий. Тобто на VPS.

VPS (він же Virtual Private Server) – це щось посереднє між виленим сервером та все тим же шарений хостингом. Хоча ближче він вже ж таки до виленого. Технологія VPS полягає у тому, що хостинг-провейдер виділяє вам свого роду віртуальний сервер, що розміщується на доволі потужній фізичній машині. Всі процеси, файлова система, користувачі та інші ресурси є повністю відділеними від фізичної машини, а також і від інших сусідів по серверу. Користовучеві видається доступ по SSH, пароль root’а і … прапор в руки!

Мені, як людині, яка інколи навіть думає на мові шел-інтерпретатора :), таке вельми до вподоби – налаштовуй все, що хочеш, і не треба 3 години пояснювати чувакові з тех-сапорту, що він власне має мені зробити.

Поки-що я перевів лише свій блог, як тестовий сайт. Міграція пройшла доволі приємно, але інколи мені таки не вистало CPanel’а, проте як справжній гуру, я гордо тримався шела.

На черзі – сайт Вованчика, пошта та купа моїх доменів 🙂

 Додав о 01:28

  9 коментарів to “Хостинг по-дорослому”

 1. Я собі недавно в німців взяв VPS у них там хостинг значно дешевший ніж в США і трафіку побільше буде, а “всі” дороги на захід ведуть через Франкфурт 😉

  за 50 євро 512/1024RAM 120Гб.місця 1Тб. трафіку + cPanel + semi manadged

 2. Нєєє…. В німців я брати хостинг шось не дуже хочу – там умови дуже жорсткі, хтось запостав порно-фото в каментах і все, хостинг закривають 🙂 (як мінімум)

  В мене ж параметри трохи скромніші – 256/1024RAM, 24Gb HDD, 300Gb/mo, unmanaged, сервер як завжди в Dallas,TX. Проте для моїх проектів поки-що вистачає.

 3. Мене також турбують закони, тому шукаю сервер десь в Нідерландах

  Тевпіти не можу Dallas бо багато там хостяться, мій сервер в Ленсінг, штат Мічіґан http://www.rleeden.no-ip.com/geotool.php?lang=gb&ip=72.52.134.13

 4. Зато в Далласі дешево 🙂

 5. I’ve more or less been doing nothing. Eh. I’ve just been letting everything pass me by lately, but so it goes. I haven’t gotten anything done today. Today was a complete loss. I’ve just been sitting around doing nothing.

 6. I haven’t gotten much done these days. My life’s been basically dull these days. I’ve just been hanging out not getting anything done.

 7. I’ve just been hanging out doing nothing. Basically nothing seems important. I’ve basically been doing nothing to speak of, but eh.

 8. Загалом все одно треба обмiзкувати 🙂

 9. Нема проблем в німцях фактично з будь-яким контентом.
  Декілька років тримаю сервер в в датацентрі Netdirekt.

  Доречі там є і дешеві повністю виділені сервери.
  Наприклад за 30$ такий:
  P3 733
  CPU: P3 733
  HDD: 40 GB
  RAM: 512 MB
  IP Address: 3 IP’s in 2 class C subnets
  Traffic: 1000 GB, 100 mbps uplink

  Навіть вордпреси тримає, з вдівідуваністю поза 1000 людей/добу, щоправда прийшлося підтюнити його. php + xdebug, worpdress+super cache, ну і mysql.

 Залишіть відгук

Ви можете використовувати ці HTML теги та артибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(обов'язково)

(обов'язково)