Жов 052006
 

БОЖЕСТВЕННИЙ ARMIN: НЕХАЙ БУДЕ ЗВУК…

Armin van Buuren/Армін ван Буурен

На сьогоднішній день Армін ван Буурен займає 3-е місце в сотні кращих ді-джєєв планети згідно даними британського журналу «DJ Mag». Він виступав більш ніж в 25 країнах світу, у тому числі і в Україні («вініловий бог» відіграв сет в Києві 22 квітня 2006 року). Армін не раз був "гвіздком програми" на міжнародних музичних фестивалях, таких як «Sensation White» (Нідерланди), «Techno Energy» (Нідерланди), «MayDay» (Німеччина). Його також можна постійно споглядати і чути в модних клубах, наприклад, в «Amnesia» (Ібіца, Іспанія) і «Gatecrasher» (Лідс, Англія).


БІЛЯВИЙ ХЛОПЧИК ПО ІМЕНІ АРМІН.

Коли 25 грудня 1976 року маленьке голландське містечко Ляйден святкувало Різдво, в музичному сімействі ван Буурен з’явилося поповнення – народився малюк Армін.

Якщо твій тато – віртуоз, що грає на безлічі музичних інструментів, старший брат – гітарист, а дядько захоплюється комп’ютерною обробкою треків, як не стати одним з популярних ді-джєєв в світі? Тому, тоді як решта хлоп’ят грала в пісочниці, Армін витрачав всі свої кишенькові гроші на покупку пластинок. Побачивши талант синочка, фрау ван Буурен купила Арміну комп’ютер. Тоді ді-джею, що починає, було 10 років зроду. У 14 ван Буурен-джуніор став щасливим володарем свого першого семплера, який він підключав до батькового синтезатора і творив. Приблизно так починалася феєрична музична кар’єра Арміна ван Буурена.

ПОВЕЛИТЕЛЬ ВІНІЛУ

На початку 90-х Армін був ще дуже малий, щоб відвідувати модні нічні клуби, не дивлячись на це, він був в курсі найактуальніших тенденцій в світі танцювальної музики. Якийсь час опісля він почав працювати ді-джєєм в місцевому клубі «Nexus». Працелюбний хлопець розучував довгі сети (6-7 годин) і запалював по 4 рази в тиждень. Редакція сподівається, що такий напружений графік роботи не відбився згубно ні на психічному, ні на фізичному здоров’ї організму, що зростав.

Той, що надихнув музикою легендарного Жана-мішеля Жару (Jean-Michel Jarre) і Бена Лібранда (Ben Liebrand) Армін ван Буурен став сам створювати танцювальну електронну музику і вже з 1995 року один за іншим почали виходити його авторські треки. Перший великий успіх прийшов з народженням композиції «Blue Fear» (1997). Потім послідував знаменитий транс-гімн «Communication» (1999), який в 2000 році займав 18-е місце в хіт-парадах Британії. Ван Буурен відомий також як відмінний реміксер, найвідоміші його роботи – «Single Minded People» («The Sunclub» 1997) і «Gouryella» («Gouryella» 1999).

У 1999 відбулася доленосна зустріч молодого Арміна з Дейвом Люісом (Dave Lewis). Хлоп’ята подружилися, і Дейв представив талановитого ді-джея британській і американській публіці. У цьому ж році спільно з компанією «United Recordings» ван Буурен створює свій власний лейбл «Armind».

У АРМІНА ВАН БУУРЕНА БІЛЬШЕ 10 ПСЕВДОНІМІВ:

ARMANIA, DARKSTAR, E=MC2 ;), GAIA, GIMMIK, HYPERDRIVE INC. ;), MISTERI A, PERPETUOUS DREAMER, PROBLEM BOY ;), RISING STAR, THE SHOESHINE FACTORY ETC.

Armin van Buuren/Армін ван Буурен

В кінці 2002 року Буурен встановив рекорд, чим викликав бурю заздрості у своїх колег по віртушкам. Супер-ді-джей відіграв сет тривалістю 12 годин 30 хвилин (витривалий проте)! Це був найдовший сет, який коли-небудь чули Нідерланди. Вечірка відбувалася в знаменитому клубі "Eau" в Гаазі.

Армін ван Буурен продовжує бути улюбленчиком фортуни: він молодий, гранично популярний, успішний, багатий і знаменитий. У 2003 це стало, як ніколи, очевидно. Разом з Дейвом Люісом і Майклом Піроном (Maykel Piron) Армін створює новий незалежний лейбл "Armada Music". Сьогодні у "Armada Music" 10 дочірніх лейблів, один з яких "Armind", ще не належить більше "United Recordings". Одночасно Армін ван Бурен випускає свій перший студійний альбом "76". У 2004 році виходить нашумілий сингл Арміна "Burned With Desire", а рік потому – хіти "Shivers" і "Serenity". Останній став у результаті гімном супер-івента "Sensation White 2005" в Амстердамі. 2005 рік також порадував тусовщиків всього світу другим студійним альбомом ван Буурена "Shivers". Апогеєм кар’єри Арміна ван Буурена вважають виступ 12 листопада 2005 року в "Ahoy-Halle" в Роттердамі (22.04.2006, Київ, "Експоплаза" – поза конкуренцією). Це був його сольний концерт з скоромною назвою "Armin Only – The Next Level". Ді-джей відіграв 9-годинний сет, який вважають кращим в його творчості. ASOT – ONLINE "A State Of Trance" (скорочено ASOT) – щотижнева радіопередача, яку веде Армін ван Буурен власною персоною. Вона є 2-годинним сетом, що складається з новітніх треків Арміна в стилі "Trance" і "Progressive Trance", вперше ван Буурен вів мовлення в березні 2001 в ефірі нідерландської радіохвилі "ID&T" (сьогодні "Slam FM"). У 2004 після деяких змін в кадровій політиці і концепції "ID&T" Буурен покидає хвилю і починає "пестити" вуха слухачів на онлайн-радіо "ETN.FM". Але і там талант надовго не затримався, і вже через пару тижнів Арміна можна було почути на інших хвилях – онлайн-радіо "Digitally Imported" (DI.FM) і голландська хвиля "Fresh FM". У червні 2005 Буурен святкував роковини 200 передачі. Сьогодні "A State Of Trance" можна почути на більш ніж 15 радіо- і онлайн-волнах, втом числі і на вітчизняній KISS.FM.

Armin van Buuren/Армін ван Буурен

Взято з:

http://obnova.com.ua/news/index.php?page_id=8

http://www.arminvanbuuren.com/

 Додав о 00:26

  2 коментарі to “Знайомтесь: Армін Ван Буурен”

  1. Тільки привильніше буле Армін ван Бюрен

    ТУТ є АСОТи Арміна за останні пів року

  2. LaSet,
    Повністю з тобою згоден. Просто голландці впринципі вимовляють всі голосні м’ягко. (м’яка голосна для української фонетики звучить трохи ніяково 🙂 ). Отже, правильно воно мало би звучати як [б’йу:рен].
    Але то не головне :). Головне, що АСОТи звучать класно 😉

 Залишіть відгук

Ви можете використовувати ці HTML теги та артибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(обов'язково)

(обов'язково)